67WR20LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 67WR20LFTB
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 67WR20LFTB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 67WR20LFTB
Număr parc 67WR20LFTB Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116831 pcs Fișa cu date 67WR20LFTB.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.375" x 0.195" Face x 0.472" H (9.53mm x 4.95mm x 11.99mm)
Serie 67 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 20 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment