67PR50LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 67PR50LFTB
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 67PR50LFTB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 67PR50LFTB
Număr parc 67PR50LFTB Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96943 pcs Fișa cu date 67PR50LFTB.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Serie 67 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 50 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment
Tip de ajustare Top Adjustment
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
67PR50KLF
67PR50KLF
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
In stoc: 98623 pcs
Descarca: 67PR50KLF.pdf
RFQ
67PR50LF
67PR50LF
Descriere: TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP