64PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 64PR100LF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP
Foi de date: 64PR100LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 64PR100LF
Număr parc 64PR100LF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53084 pcs Fișa cu date 64PR100LF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.250" x 0.250" Face x 0.175" H (6.35mm x 6.35mm x 4.45mm)
Serie 64 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
Numărul de viraje 12 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment