44JR10KLFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
44JR10KLFT7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 44JR10KLFT7
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Foi de date: 44JR10KLFT7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 44JR10KLFT7
Număr parc 44JR10KLFT7 Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45016 pcs Fișa cu date 44JR10KLFT7.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.190" x 0.180" Face x 0.147" H (4.83mm x 4.57mm x 3.73mm)
Serie 44 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 44JR10KLF7
Numărul de viraje 9 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment