37WR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 37WR20KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Foi de date: 37WR20KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 37WR20KLF
Număr parc 37WR20KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 246316 pcs Fișa cu date 37WR20KLF.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C Dimensiune / Dimensiune -
Serie 37 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 20 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment