37PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 37PR100LF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 37PR100LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 37PR100LF
Număr parc 37PR100LF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 272042 pcs Fișa cu date 37PR100LF.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.354" H (11.50mm x 8.80mm x 9.00mm)
Serie 37 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment