PVS10005
B&K PrecisionB&K Precision
PVS10005 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PVS10005
Producator / Marca: B&K Precision
Descrierea produsului 1000V 5A 5KW DC PS RM
Foi de date: 1.PVS10005.pdf2.PVS10005.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 20 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PVS10005
Număr parc PVS10005 Producător B&K Precision
Descriere 1000V 5A 5KW DC PS RM Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 20 pcs Fișa cu date 1.PVS10005.pdf2.PVS10005.pdf
Greutate 32 lbs (14.5kg) Reglarea tensiunii - Încărcare 100mV
Reglementarea tensiunii - linia 100mV Tensiune - Aprovizionare 170 ~ 265VAC
Tensiune - ieșire 0 ~ 1000VDC Tip Bench (AC to DC)
Dimensiune / Dimensiune 20.945" L x 16.535" W x 3.465" H (532.00mm x 420.00mm x 88.00mm) Serie PVS
Clipoci 100mVrms, 600mVpp Putere (Wați) 5000W
Alte nume BKPVS10005 Numărul de ieșiri 1
Număr de caractere - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tipul de afișare VFD descriere detaliata 0 ~ 1000VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply VFD 0 ~ 5A Output 5000W Features Memory, Programmable, GPIB, LAN, RS232, and USB Interface
Regulamentul actual - încărcare 5mA Regulamentul actual - linia 2.5mA
Curent - ieșire 0 ~ 5A Precizie - Voltmetru; Ampermetru 700mV, 0.03% + 2mA