1900B-220V
B&K PrecisionB&K Precision
1900B-220V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1900B-220V
Producator / Marca: B&K Precision
Descrierea produsului 1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU
Foi de date: 1900B-220V.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 151 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1900B-220V
Număr parc 1900B-220V Producător B&K Precision
Descriere 1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 151 pcs Fișa cu date 1900B-220V.pdf
Greutate 7 lbs (3.2kg) Reglarea tensiunii - Încărcare 50mV
Reglementarea tensiunii - linia 20mV Tensiune - Aprovizionare 230VAC
Tensiune - ieșire 1 ~ 16VDC Tip Bench (AC to DC)
Dimensiune / Dimensiune 10.800" L x 7.900" W x 3.500" H (274.32mm x 200.66mm x 88.90mm) Serie 1900B
Clipoci 5mV rms Putere (Wați) -
Alte nume BK1900B-220V Numărul de ieșiri 1
Număr de caractere 3 (2) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tipul de afișare LED descriere detaliata 1 ~ 16VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply LED 0 ~ 60A Output Features Adjustable or Fixed Selection Switch
Regulamentul actual - încărcare 200mA Regulamentul actual - linia 50mA
Curent - ieșire 0 ~ 60A Precizie - Voltmetru; Ampermetru 0.2% + 3 counts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM
In stoc: 8162 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM
In stoc: 7851 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
Descarca: 1900947.pdf
1901
Producători: Adafruit
Descriere: UNIVERSAL QI WIRELSS RECEIVR MOD
Descarca: 1901.pdf
1900HP41B0500E
1900HP41B0500E
Producători: Johanson Technology
Descriere: RF FILTER HIGHPASS 1.9GHZ 1210
Descarca: 1900HP41B0500E.pdf
1901
Producători: B&K Precision
Descriere: POWER SUPPLY 1-32V 30A SWITCH DC
1900MHZ-AMP-EVK
1900MHZ-AMP-EVK
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: KIT EVALUATION FOR 1900MHZ AMP
1901-220V
1901-220V
Producători: B&K Precision
Descriere: PWR SPLY 1-32V 30A SW DC 220V-IN
Descarca: 1901-220V.pdf
1900HP41C0500E
1900HP41C0500E
Descarca: 1900HP41C0500E.pdf
1900B
1900B
Descriere: 1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU
In stoc: 168 pcs
Descarca: 1900B.pdf
Descriere: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM
Producători: Weidmuller
Descriere: CONN HOOD TOP ENTRY SZ1 PG13.5
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW