EB50-12-I2
B B BatteryB B Battery
EB50-12-I2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EB50-12-I2
Producator / Marca: B B Battery
Descrierea produsului BATTERY LEAD ACID 12V 50AH
Foi de date: EB50-12-I2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Nu se aplică
Starea stocului 462 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EB50-12-I2
Număr parc EB50-12-I2 Producător B B Battery
Descriere BATTERY LEAD ACID 12V 50AH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Nu se aplică
cantitate valabila 462 pcs Fișa cu date EB50-12-I2.pdf
Greutate 16300g Tensiune - evaluat 12V
Stilul de terminare Bolt, M6 Durata standard de încărcare -
Curent de încărcare standard - Dimensiune / Dimensiune 7.81" L x 6.56" W x 6.79" H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm)
Informații despre transport - Serie EB
Alte nume 522-1028
EB5012I2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / Not applicable Rată de descărcare 20Hr
descriere detaliata 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 50Ah Capacitate 50Ah
Baterie pentru baterii Lead Acid (VRLA) Dimensiunea celulei bateriei -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BP12-12-T2-FR
BP12-12-T2-FR
Producători: B B Battery
Descriere: BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
In stoc: 2088 pcs
Descarca: BP12-12-T2-FR.pdf
RFQ
EB5
EB5
Producători: Knowles Voltronics
Descriere: CAP TRIMMER 250V VERT TH