BPL7-12-T2
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BPL7-12-T2
Producator / Marca: B B Battery
Descrierea produsului BATTERY LEAD ACID 12V 7AH
Foi de date: 1.BPL7-12-T2.pdf2.BPL7-12-T2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BPL7-12-T2
Număr parc BPL7-12-T2 Producător B B Battery
Descriere BATTERY LEAD ACID 12V 7AH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Nu se aplică
cantitate valabila 2834 pcs Fișa cu date 1.BPL7-12-T2.pdf2.BPL7-12-T2.pdf
Greutate 2600g Tensiune - evaluat 12V
Stilul de terminare Spade, .250" (6.3mm) Durata standard de încărcare -
Curent de încărcare standard - Dimensiune / Dimensiune 6.00" L x 2.62" W x 3.72" H (152.5mm x 66.5mm x 94.5mm)
Informații despre transport - Serie BPL
Alte nume BPL7-12T2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / Not applicable
Rată de descărcare 20Hr descriere detaliata 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 7Ah