PW172KB1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW172KB1203F01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PW172KB1203F01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Foi de date: 1.PW172KB1203F01.pdf2.PW172KB1203F01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PW172KB1203F01
Număr parc PW172KB1203F01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3379 pcs Fișa cu date 1.PW172KB1203F01.pdf2.PW172KB1203F01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.30" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Serie PW172KB (15-19W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 18W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 271-2581
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 500mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level IV descriere detaliata 12V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1.5A Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m)