PW170KB1203B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW170KB1203B01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PW170KB1203B01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Foi de date: 1.PW170KB1203B01.pdf2.PW170KB1203B01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PW170KB1203B01
Număr parc PW170KB1203B01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4950 pcs Fișa cu date 1.PW170KB1203B01.pdf2.PW170KB1203B01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serie PW170KB (10-15W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 271-2577
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 500mW (Max)
Formă Wall Mount Eficienţă Level IV
descriere detaliata 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 1.2A
Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m) Aprobări CE, cULus