MW153KB1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MW153KB1203F01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER
Foi de date: 1.MW153KB1203F01.pdf2.MW153KB1203F01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MW153KB1203F01
Număr parc MW153KB1203F01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2758 pcs Fișa cu date 1.MW153KB1203F01.pdf2.MW153KB1203F01.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC
Dimensiune / Dimensiune - Serie MW153KB (25-40W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 41W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 500mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă - descriere detaliata 12V 41W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 3.4A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)