MENB1030A2402C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MENB1030A2402C01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Foi de date: 1.MENB1030A2402C01.pdf2.MENB1030A2402C01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MENB1030A2402C01
Număr parc MENB1030A2402C01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1692 pcs Fișa cu date 1.MENB1030A2402C01.pdf2.MENB1030A2402C01.pdf
Greutate 0.441 lb (200.03g) Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serie MENB1030 (30W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 32W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare -20°C ~ 40°C
Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level V
descriere detaliata 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 1.33A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE, cURus