ME90A2402Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A2402Q01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME90A2402Q01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Foi de date: 1.ME90A2402Q01.pdf2.ME90A2402Q01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME90A2402Q01
Număr parc ME90A2402Q01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1903 pcs Fișa cu date 1.ME90A2402Q01.pdf2.ME90A2402Q01.pdf
Tensiune - ieșire 24V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) Serie ME90 (90W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 90W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C Nu consumați energie de încărcare 210mW (Max)
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C18
Formă Desktop (Class II) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 24V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 3.75A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE