ME60A4802Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A4802Q01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME60A4802Q01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Foi de date: ME60A4802Q01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME60A4802Q01
Număr parc ME60A4802Q01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3372 pcs Fișa cu date ME60A4802Q01.pdf
Tensiune - ieșire 48V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Serie ME60 (60W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 65W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Nu consumați energie de încărcare 210mW (Max)
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C18
Formă Desktop (Class II) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 48V 65W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 1.35A
Lungimea cablurilor 45.3" (1.15m) Aprobări CE