ME60A1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A1803F01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME60A1803F01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W
Foi de date: 1.ME60A1803F01.pdf2.ME60A1803F01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME60A1803F01
Număr parc ME60A1803F01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2205 pcs Fișa cu date 1.ME60A1803F01.pdf2.ME60A1803F01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 18V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Serie ME60 (60W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 60W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 271-2894
Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C Nu consumați energie de încărcare 210mW (Max)
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C14
Formă Desktop (Class I) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 18V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 3.3A
Lungimea cablurilor 45.3" (1.15m) Aprobări CE, cURus