ME40A1803B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A1803B01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME40A1803B01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W
Foi de date: 1.ME40A1803B01.pdf2.ME40A1803B01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME40A1803B01
Număr parc ME40A1803B01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4010 pcs Fișa cu date 1.ME40A1803B01.pdf2.ME40A1803B01.pdf
Greutate 0.551 lb (249.93g) Tensiune - ieșire 18V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serie ME40 (40W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 40W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C
Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Conector de intrare NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 18V 40W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.22A Lungimea cablurilor 4.7' (1.45m)