ME30A1503N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME30A1503N01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME30A1503N01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Foi de date: 1.ME30A1503N01.pdf2.ME30A1503N01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME30A1503N01
Număr parc ME30A1503N01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5137 pcs Fișa cu date 1.ME30A1503N01.pdf2.ME30A1503N01.pdf
Tensiune - ieșire 15V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Serie ME30 (30W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 30W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C8 Formă Desktop (Class II)
Eficienţă Level VI descriere detaliata 15V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2A Lungimea cablurilor 4.7' (1.45m)