ME20A4802N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME20A4802N01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W
Foi de date: ME20A4802N01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME20A4802N01
Număr parc ME20A4802N01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7641 pcs Fișa cu date ME20A4802N01.pdf
Tensiune - ieșire 48V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Serie ME20 (20W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 20W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C8
Formă Desktop (Class II) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 48V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 420mA
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE