ME20A0903N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME20A0903N01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME20A0903N01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 20W
Foi de date: 1.ME20A0903N01.pdf2.ME20A0903N01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ME20A0903N01
Număr parc ME20A0903N01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7113 pcs Fișa cu date 1.ME20A0903N01.pdf2.ME20A0903N01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 9V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm)
Serie ME20 (20W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 18W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C
Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C8
Formă Desktop (Class II) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 9V 18W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE