ME20A0502C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ME20A0502C01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Foi de date: ME20A0502C01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ME20A0502C01
Număr parc ME20A0502C01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5892 pcs Fișa cu date ME20A0502C01.pdf
Tensiune - ieșire 5V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serie ME20 (20W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 15W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Tip de introducere Multi-Blade (Single Blade Included) Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI
descriere detaliata 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Curent - Ieșire (Max) 3A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE