MB120S12K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MB120S12K01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MB120S12K01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: 1.MB120S12K01.pdf2.MB120S12K01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MB120S12K01
Număr parc MB120S12K01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1145 pcs Fișa cu date 1.MB120S12K01.pdf2.MB120S12K01.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4000V Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serie MB120S Putere (Wați) 100W (120W Forced Air)
Alte nume 271-2983 Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 92% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 8.3A Aprobări CE