LE500S48VN
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LE500S48VN
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 48V 500W
Foi de date: LE500S48VN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 368 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LE500S48VN
Număr parc LE500S48VN Producător Ault / SL Power
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 48V 500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 368 pcs Fișa cu date LE500S48VN.pdf
Tensiune - ieșire 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip - Topologie AC AC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 9.80" L x 4.00" W x 1.93" H (248.9mm x 101.6mm x 49.0mm)
Serie LE500 Evaluări IP67
Putere (Wați) 500W Alte nume 271-3085
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% Dimming -
descriere detaliata 10.4A 48V LED Driver AC AC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 10.4A