GXM60-28A01G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GXM60-28A01G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 60W
Foi de date: 1.GXM60-28A01G.pdf2.GXM60-28A01G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GXM60-28A01G
Număr parc GXM60-28A01G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4811 pcs Fișa cu date 1.GXM60-28A01G.pdf2.GXM60-28A01G.pdf
Greutate 1 lb (453.59g) Tensiune - ieșire 28V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 5.34" L x 3.05" W x 1.80" H (135.6mm x 77.5mm x 45.7mm)
Serie GXM60 (60W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 62W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 271-2371
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă 85% descriere detaliata 28V 62W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.2A Lungimea cablurilor 72.83" (1.85m)