GPFM250-5
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM250-5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPFM250-5
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5.1V 180W
Foi de date: GPFM250-5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile GPFM250-5
Număr parc GPFM250-5 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 5.1V 180W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4908 pcs Fișa cu date GPFM250-5.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5.1V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm) Serie GPFM250
Putere (Wați) 180W (250W Forced Air) Alte nume 271-2152
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 75% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 36A Aprobări CE, cURus, TUV