GPFM115-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-28 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPFM115-28
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 28V 115W
Foi de date: GPFM115-28.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile GPFM115-28
Număr parc GPFM115-28 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 28V 115W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2873 pcs Fișa cu date GPFM115-28.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 28V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Serie GPFM115
Putere (Wați) 115W Alte nume 271-2156
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 81% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.9A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.9A Aprobări CE, cURus, TUV