GPFC125AG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC125AG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPFC125AG
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 125W
Foi de date: GPFC125AG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GPFC125AG
Număr parc GPFC125AG Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 125W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2950 pcs Fișa cu date GPFC125AG.pdf
Tensiune - ieșire 4 -12V Tensiune - ieșire 3 12V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 6.00" L x 3.50" W x 1.50" H (152.4mm x 88.9mm x 38.1mm) Serie GPFC125
Putere (Wați) 125W Alte nume 271-2345
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 4
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Eficienţă 72%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V -12V 9A, 4A, 2.5A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 9A, 4A, 2.5A, 300mA
Aprobări CE Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GPFC110-48G
GPFC110-48G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 75W
In stoc: 6152 pcs
Descarca: GPFC110-48G.pdf
RFQ
GPFC125B
GPFC125B
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CNVRTR 5V 2X12V -5V 125W
In stoc: 3940 pcs
Descarca: GPFC125B.pdf
RFQ
GPFC125A
GPFC125A
Descriere: AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 125W