GPC40-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC40-24G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPC40-24G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 40W
Foi de date: GPC40-24G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GPC40-24G
Număr parc GPC40-24G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6463 pcs Fișa cu date GPC40-24G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm) Serie GPC40
Putere (Wați) 40W (50W Forced Air) Alte nume 271-2553
GPC40-24G-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 70% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.7A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.7A Aprobări CE, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GPC40-5
GPC40-5
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 40W