GLM65-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLM65-24G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLM65-24G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 65W
Foi de date: GLM65-24G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GLM65-24G
Număr parc GLM65-24G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 65W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2758 pcs Fișa cu date GLM65-24G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Serie GLM65
Putere (Wați) 65W Alte nume 271-2664
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eficienţă 80%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 2.7A
Aprobări CE, cURus, TUV Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GLM65-28
GLM65-28
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 28V 65W
In stoc: 4313 pcs
Descarca: GLM65-28.pdf
RFQ
GLM65-5
GLM65-5
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 5.1V 65W
In stoc: 3109 pcs
Descarca: GLM65-5.pdf
RFQ
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Descarca: GLM65-12.pdf
GLM65-12G
GLM65-12G
Descarca: GLM65-12G.pdf
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 65W