GLC65-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-48G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLC65-48G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 65W
Foi de date: GLC65-48G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GLC65-48G
Număr parc GLC65-48G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 65W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3597 pcs Fișa cu date GLC65-48G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Serie GLC65
Putere (Wați) 65W Alte nume 271-2315
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.35A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.35A Aprobări CE, cURus, TUV