SDR-480-48
Atop TechnologiesAtop Technologies
Atop Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDR-480-48
Producator / Marca: Atop Technologies
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 480W
Foi de date: SDR-480-48.pdf
Starea stocului 500 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDR-480-48
Număr parc SDR-480-48 Producător Atop Technologies
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 480W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 500 pcs Fișa cu date SDR-480-48.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Serie SDR-480 Putere (Wați) 480W
Alte nume 1710-SDR-480-48
50504801480001G
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Sarcină minimă necesară - Caracteristici Adjustable Output, PFC, Universal Input
Eficienţă 94% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aprobări CB, CE, cULus, TUV
Aplicații Industrial, ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SDR-480-48
SDR-480-48
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 480W
In stoc: 574 pcs
Descarca: SDR-480-48.pdf
RFQ
SDR-480P-48
SDR-480P-48
Producători: B+B SmartWorx, Inc.