TQN25A-48S12-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TQN25A-48S12-R
Producator / Marca: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 300W
Foi de date: TQN25A-48S12-R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TQN25A-48S12-R
Număr parc TQN25A-48S12-R Producător Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Descriere DC DC CONVERTER 12V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4167 pcs Fișa cu date TQN25A-48S12-R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 43.2V Tensiune - Intrare (Max) 52.8V
Tip Intermediate Bus Converter Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 10.9mm)
Serie TQN Putere (Wați) 300W
ambalare Tray Pachet / Caz 5-DIP Module, 1/4 Brick
Alte nume 393-1153
TQN25A48S12-R
Temperatura de Operare 0°C ~ 80°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO Eficienţă 95%
descriere detaliata Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 25A 43.2V - 52.8V Input Curent - Ieșire (Max) 25A