PX0675/28
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0675/28 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PX0675/28
Producator / Marca: Arcolectric (Bulgin)
Descrierea produsului PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Foi de date: PX0675/28.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PX0675/28
Număr parc PX0675/28 Producător Arcolectric (Bulgin)
cantitate valabila 37076 pcs Fișa cu date PX0675/28.pdf
Tensiune - UL 250VAC Tensiune - IEC 250VAC
terminare Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Caracteristici de comutare -
Serie PX Grosimea panoului -
Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 32.26mm x 24.77mm ambalare Bulk
Alte nume 708-1923
PX0675/28-ND
Numărul de poziții 3
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Siguranță, sertar -
siguranță No Tip filtru Unfiltered - Commercial
Curent - UL 15A Curent - IEC 10A
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului IEC 320-2-2/F (C14 Variant)
Aprobări CSA, ENEC, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PX0686/SE
PX0686/SE
Producători: Arcolectric (Bulgin)
Descriere: PWR ENT PLUG IEC320-2-2E R/A SCR
In stoc: 17251 pcs
Descarca: PX0686/SE.pdf
RFQ
PX0685
PX0685
In stoc: 11786 pcs
Descarca: PX0685.pdf
RFQ
Descriere: CONN CIRC MALE 3POS
Descarca: PX0649.pdf
Descriere: PWR ENT PLUG IEC320-C19 STR SCRW
Descriere: CONN CIRC PNL MNT MALE 6POS
Descriere: CONN CIRC FEMALE 6POS
Descriere: CONN CIRC FEMALE 3POS