C1250APBB
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
Arcolectric (Bulgin)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1250APBB
Producator / Marca: Arcolectric (Bulgin)
Descrierea produsului SWITCH ROCKER DPST 16A 250V
Foi de date: 1.C1250APBB.pdf2.C1250APBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1250APBB
Număr parc C1250APBB Producător Arcolectric (Bulgin)
Descriere SWITCH ROCKER DPST 16A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30912 pcs Fișa cu date 1.C1250APBB.pdf2.C1250APBB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funcția de comutare On-Off
Serie 1250 Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 27.20mm x 12.40mm
ambalare Bulk Temperatura de Operare -
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici -
Viața electrică - descriere detaliata Rocker Switch DPST 16A (AC), 1A (DC) 250V Panel Mount, Snap-In
Ratingul curent 16A (AC), 1A (DC) Culoare - Actuator / Cap Black