3832510KB
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
3832510KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3832510KB
Producator / Marca: Arcolectric (Bulgin)
Descrierea produsului SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Foi de date: 3832510KB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3832510KB
Număr parc 3832510KB Producător Arcolectric (Bulgin)
Descriere SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9497 pcs Fișa cu date 3832510KB.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Tip Standard
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie 380 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 12.70mm Dia
ambalare Bulk Alte nume 1091-1000
C0911KBAAF
Temperatura de Operare - Tipul de montare Panel Mount, Rear
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici - Viața electrică -
descriere detaliata Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Ratingul curent 16A (AC)
Culoare - Actuator / Cap Black Circuit SPDT
Tipul actuatorului Round, Button
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3832
Producători: 3M
Descriere: BURIED SERVICE WIRE SPLICE KIT
In stoc: 5377 pcs
Descarca: 3832.pdf
RFQ
3832510MBL
3832510MBL
Producători: Arcolectric (Bulgin)
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
In stoc: 16332 pcs
Descarca: 3832510MBL.pdf
RFQ
3832510KR
3832510KR
Descarca: 3832510KR.pdf
3832510KG
3832510KG
Descarca: 3832510KG.pdf
3832510KW
3832510KW
Descarca: 3832510KW.pdf
3832510KBL
3832510KBL
Descarca: 3832510KBL.pdf
3832
Producători: Adafruit
Descriere: PIMORONI SCROLL:BIT FOR MICRO:BI
Descarca: 3832.pdf
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MNT 10A 300VAC RADIAL
Producători: Weidmuller
Descriere: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
In stoc: 93 pcs
Descarca:
3832510MB
3832510MB
Descarca: 3832510MB.pdf
Producători: Inspired LED
Descriere: 24V, MX LED ELECTRONIC DRIVER, 9
In stoc: 902 pcs
Descarca:
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW