APS25H12256G-2TM
ApacerApacer
APS25H12256G-2TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APS25H12256G-2TM
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
Foi de date: APS25H12256G-2TM.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 374 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APS25H12256G-2TM
Număr parc APS25H12256G-2TM Producător Apacer
Descriere SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 374 pcs Fișa cu date APS25H12256G-2TM.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 5V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 170MB/s
Viteză - Citiți 520MB/s Dimensiune / Dimensiune 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Serie SFD25H1-M Alte nume 1582-1147
86.32FF8.4T72C
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie FLASH - NAND (MLC) Dimensiunea memoriei 256GB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Curent - Max 335mA (Typ)