APS18AFA512G-B3TM1GL
ApacerApacer
Apacer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APS18AFA512G-B3TM1GL
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului 1.8" SATA3 SSD MLC 512GB DEVSLP
Foi de date: APS18AFA512G-B3TM1GL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 255 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 255 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APS18AFA512G-B3TM1GL
Număr parc APS18AFA512G-B3TM1GL Producător Apacer
Descriere 1.8" SATA3 SSD MLC 512GB DEVSLP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 255 pcs Fișa cu date APS18AFA512G-B3TM1GL.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip SATA III
Speed ​​- Scrieți 355MB/s Viteză - Citiți 505MB/s
Dimensiune / Dimensiune 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Serie SFD18A-M
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tip de memorie FLASH - NAND (MLC)
Dimensiunea memoriei 512GB Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 1.8" descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V
Curent - Max 635mA (Typ)