APM2T80P201032GAN-HTM1
ApacerApacer
APM2T80P201032GAN-HTM1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T80P201032GAN-HTM1
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Foi de date: APM2T80P201032GAN-HTM1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APM2T80P201032GAN-HTM1
Număr parc APM2T80P201032GAN-HTM1 Producător Apacer
Descriere SSD 32GB M.2 MLC SATA III 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4785 pcs Fișa cu date APM2T80P201032GAN-HTM1.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 130MB/s
Viteză - Citiți 230MB/s Dimensiune / Dimensiune 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Serie P201-M Alte nume 1582-1301
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Tip de memorie FLASH - NAND (MLC) Dimensiunea memoriei 32GB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Curent - Max 315mA (Typ)