APM2T60H200128GAN-3TM
ApacerApacer
APM2T60H200128GAN-3TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T60H200128GAN-3TM
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Foi de date: APM2T60H200128GAN-3TM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APM2T60H200128GAN-3TM
Număr parc APM2T60H200128GAN-3TM Producător Apacer
Descriere SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3471 pcs Fișa cu date APM2T60H200128GAN-3TM.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 350MB/s
Viteză - Citiți 520MB/s Dimensiune / Dimensiune 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Serie H200-M Alte nume 1582-1095
86.A0FG4.3T03C
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie FLASH - NAND (MLC) Dimensiunea memoriei 128GB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Curent - Max -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
APM2T60H200064GAN-3TM
APM2T60H200064GAN-3TM
Producători: Apacer
Descriere: SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
In stoc: 3334 pcs
Descarca: APM2T60H200064GAN-3TM.pdf
RFQ
APM2T60H200064GAN-3TMW
APM2T60H200064GAN-3TMW
Producători: Apacer
In stoc: 5340 pcs
Descarca: APM2T60H200064GAN-3TMW.pdf
RFQ
APM2T60H200128GAN-3TMW
APM2T60H200128GAN-3TMW
Descriere: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V