APM2T42P100256GAN-GTM1
ApacerApacer
Apacer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T42P100256GAN-GTM1
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului M.2 2242 P100-M 256GB 15NM MLC
Foi de date: APM2T42P100256GAN-GTM1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APM2T42P100256GAN-GTM1
Număr parc APM2T42P100256GAN-GTM1 Producător Apacer
cantitate valabila 6967 pcs Fișa cu date APM2T42P100256GAN-GTM1.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 160MB/s
Viteză - Citiți 440MB/s Dimensiune / Dimensiune 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serie P100-M Alte nume 86.A2HP2.4T3GC
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie FLASH - NAND (MLC) Dimensiunea memoriei 256GB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Curent - Max 450mA (Typ)