TX0803000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX0803000000G
Producator / Marca: Anytek (Amphenol Anytek)
Descrierea produsului TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM
Foi de date: TX0803000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX0803000000G
Număr parc TX0803000000G Producător Anytek (Amphenol Anytek)
Descriere TERM BLOCK PLUG 8POS 90DEG 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 151220 pcs Fișa cu date TX0803000000G.pdf
Lungimea benzii de cablu 5-6mm Sârmă sau gamă de sârmă - mm² -
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 14-26 AWG Tensiune - UL 300V
Tip Plug for Unshrouded Header Cuplu - Șurub 0.44 Nm (3.9 Lb-In)
Stilul de terminare Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serie TX
Dimensiunea șurubului M3 Pozitii pe nivel 8
Conectați cablul de intrare 90° Pas 0.197" (5.00mm)
ambalare Bulk Alte nume TX08030000J0G
TX08030000J0G-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 115°C Numărul de poziții 8
Număr de niveluri 1 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea izolației 0.504" (12.80mm)
Ingress Protection - Materialul carcasei Thermoplastic
Head Orientation - Caracteristici -
descriere detaliata 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Curent - UL 10A