VKP222MCQSARKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VKP222MCQSARKR
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Foi de date: VKP222MCQSARKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VKP222MCQSARKR
Număr parc VKP222MCQSARKR Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369672 pcs Fișa cu date VKP222MCQSARKR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 760VAC
Toleranţă 2200pF Grosime (Max) Y5U (E)
Suprafața de montare a terenului 0.492" (12.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.472" Dia (12.00mm)
Serie VKP Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută Safety Evaluări X1, Y1
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului VKP222MCQSARKR Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec Straight Descriere extinsă 2200pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL