VKP102MCQERUKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VKP102MCQERUKR
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL
Foi de date: VKP102MCQERUKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VKP102MCQERUKR
Număr parc VKP102MCQERUKR Producător Vishay BC Components
Descriere CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 421757 pcs Fișa cu date VKP102MCQERUKR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 760VAC
Toleranţă 1000pF Grosime (Max) Y5U (E)
Suprafața de montare a terenului 0.492" (12.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.354" Dia (9.00mm)
Serie VKP Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută Safety Evaluări X1, Y1
Polarizare Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului VKP102MCQERUKR Stil de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici -
Rata de eșec Straight Descriere extinsă 1000pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL