PR02FS0201000KR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PR02FS0201000KR500
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului RES 100 OHM 10% 2W AXIAL
Foi de date: PR02FS0201000KR500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PR02FS0201000KR500
Număr parc PR02FS0201000KR500 Producător Vishay BC Components
Descriere RES 100 OHM 10% 2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 222676 pcs Fișa cu date PR02FS0201000KR500.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 2W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) Serie PR02-FS
Starea RoHS Digi-Reel® Polarizare Axial
Alte nume BC3366DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului PR02FS0201000KR500
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
lui FIFO 2 Descriere extinsă 100 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere RES 100 OHM 10% 2W AXIAL
Acoperire, Tipul carcasei Metal Film Lățime de bandă 100
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PR02FS0201000KR500
PR02FS0201000KR500
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: RES 100 OHM 10% 2W AXIAL