PR01000105100JR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PR01000105100JR500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PR01000105100JR500
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului RES 510 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: PR01000105100JR500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PR01000105100JR500
Număr parc PR01000105100JR500 Producător Vishay BC Components
Descriere RES 510 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3508000 pcs Fișa cu date PR01000105100JR500.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serie PR01