Vishay BC Components| Număr parc | PAC500003309FAC000 | Producător | Vishay BC Components |
|---|---|---|---|
| Descriere | RES 33 OHM 5W 1% AXIAL | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 179809 pcs | Fișa cu date | PAC500003309FAC000.pdf |
| Tensiunea nominală - AC | - | Tensiune - Lucrare | 5W |
| Tensiune - Defalcare | Axial | Grosime (Max) | ±100ppm/°C |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm) | Serie | PAC |