MBB02070C2432FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C2432FCT00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBB02070C2432FCT00
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului RES 24.3K OHM 0.6W 1% AXIAL
Foi de date: MBB02070C2432FCT00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBB02070C2432FCT00
Număr parc MBB02070C2432FCT00 Producător Vishay BC Components
Descriere RES 24.3K OHM 0.6W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3142033 pcs Fișa cu date MBB02070C2432FCT00.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare - Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serie MBB/SMA 0207 - Professional
Starea RoHS Tape & Box (TB) Polarizare Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MBB02070C2432FCT00 Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 24.3k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES 24.3K OHM 0.6W 1% AXIAL Acoperire, Tipul carcasei Thin Film