MBB02070C1004FRP00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C1004FRP00 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBB02070C1004FRP00
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL
Foi de date: MBB02070C1004FRP00.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBB02070C1004FRP00
Număr parc MBB02070C1004FRP00 Producător Vishay BC Components
Descriere RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3233567 pcs Fișa cu date MBB02070C1004FRP00.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.6W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serie MBB/SMA 0207 - Professional
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Axial
Alte nume 2312 815 11005
B0207C1M000F5T
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MBB02070C1004FRP00
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 1M Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES 1M OHM 0.6W 1% AXIAL