MAL212316331E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212316331E3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAL212316331E3
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Foi de date: MAL212316331E3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAL212316331E3
Număr parc MAL212316331E3 Producător Vishay BC Components
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5217 pcs Fișa cu date MAL212316331E3.pdf
Toleranţă 330µF Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) Serie SAL-A 123
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent - Polarizare Axial, Can
Pitch - Conector 25V Pachet / Caz -
Alte nume 2281 123 16331 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de condensatori 600mA Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MAL212316331E3
Durată de viață @ Temp. 600 mOhm Impedanta 600 mOhm
Înălțime - așezată (Max) - Descriere extinsă 330µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 600 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Aplicații 20000 Hrs @ 125°C